חליפות חתןאולם לאירועים פרטיים בתל אביבעמדות פרונטליות לחינותלהפיק אירועים בטבעהאם ישנם אולמות אירועים המשלבים גם גן אירועים?פרחים בכפר יונה – לכל אירוע פרח משלו.מה היא השעה האופטימלית להתחיל באירוע החתונה?פרחים בנתניה לאירועים בשרוןפרחים ואולם אירועיםאיך להפיק אירוע ייחודימגנטים לאירוע חינהאולם חתונות בתל אביבמפיקת חינהתלבושות חינהחינה מרוקאיתאולמות אירועים לחינהגני אירועים לחינותשמלות ערב סקסיות לחינהמימונהחינות בסימן מרוקאיהמלצה על המעצב שמלות לחינהתקליטנים לאירועיםצלמי אירועים לחינהחליפות חתן במבצעשמלות ערב להשכרהשמלות כלה וינטאג´שמלות כלה לבחור נכון שמלה ומחירעיצוב שמלות כלהעיצוב אולמות אירועיםאלומות אירועים בצפוןשמלות הכלה של גלית לויהיכן כדאי לקנות או לשכור שמלות כלה?אולמות אירועים בחיפהמסיבת בר מצווה עשירה באטרקציותשמלות כלה זולות במראה יוקרתישמש אדומה – אירוע שכולו אווירה וחוויהאולם אירועים עם גן אירועים צמודמה הקריטריונים לבחירת אולמות אירועים?הדפסה על חולצות פתח תקווהטיפים יעילים למסיבת בר מצווה מוצלחתמתנות לטו באב- מאיפה מתחיליםפאב בנמל תל אביב לשתות על היםהדפס על חולצותהדפס על חולצותהדפס על חולצותטבעות אירוסין אופציות זולות יותרהדפסה על חולצותדי ג´יי יקיר כהן הוא תקליטן לחתונה ברית או בר מצווה
אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

מתנות לטו באב- מאיפה מתחילים

טו באב אומנם תאריך אוניברסלי לציון יום האהבה הפרטית שלכם, אך עדיין תמיד טוב למצוא עוד יום על מנת לעצור את השגרה ולהביע חיבה לבן זוגנו. כך שגם אם מדובר באירוע המוני, אין שום סיבה שלא תזמנו את קופידון האהבה גם למערכת שלכם. אז איך עושים זאת מבלי שנצא כמו כל השאר, באופן שישאיר את הצד הקיטשי ההמוני מחוץ לגבולות החגיגה הפרטית שלכם? ובכן מצד אחד זו משימה שעלולה להלחיץ, אף מצד שני היא יכולה להיות הדבר הפשוט ביותר שעשיתם, הכול עניין של גישה.

שוויון וסוס לבן

ראשית כל יש לזכור שזהו היום של שניכם. כך שאין לצפות מהצד הגברי שיתקתק את כל היום, אלא יש לשתף פעולה ולחגוג את היום באופן הדדי. עם זאת אם הצד הגברי יודע שהאישה שלו תשמח למחווה רומנטית מצדו, שתשמח לקבל מתנות לטו באב, זה הזמן להניח את ערך השוויוניות בצד ולשחק ליום אחד את האביר על הסוס הלבן.

זמן מחשבה

על מנת למצוא מגוון מתנות לטו באב שהן אישיות ופחות בנאליות, (למרות שגם בנאלי יכול בקלות להעלות חיוך וזה מה שחשוב), יש לחשוב על מה הצד השני אוהב, מה יעלה אצלו חיוך. מומלץ להתמקד בסיטואציות פרטיות ואז להעצים אותן. לדוגמה אם הבן זוג אוהב מאכל מסוים, מומלץ להשקיע ולהכין ארוחה רומנטית שמושתת על אותו מאכל. אם אתם יודעים שכבר הרבה זמן הוא חושק במוצר מסוים, זה הזמן לרכוש לו אותו. אם אתם אוהבים לטייל, זה הזמן לקחת יום חופש וכדומה.

ביחד

אופציה נוספת היא לא לשבור את הראש לבד, אלא להחליט שעושים משהו כיפי כזוג. זה הזמן להתפנק בארוחה טעימה במסעדה, לעשות מסאז' זוגי, לצאת לחופשה, ללכת לים, לבשל ביחד ארוחה וכדומה. עם זאת אין מחווה יותר רומנטית מהפתעה, כי אז זוכים לדעת שהוא לא שכח, ושיותר מכך, הוא שבר קצת את הראש, התאמץ והשקיע זמן. כמו כן תמיד ישנה האופציה הקלה והיא ללכת לאותן חנויות שמוכרות באותו שבוע את מגוון המוצרים דמויי הלב. כי שוב גם אם זה בנאלי וקיטשי, זה עדיין חמוד ומרגש.