חליפות חתןאולם לאירועים פרטיים בתל אביבעמדות פרונטליות לחינותלהפיק אירועים בטבעהאם ישנם אולמות אירועים המשלבים גם גן אירועים?פרחים בכפר יונה – לכל אירוע פרח משלו.מה היא השעה האופטימלית להתחיל באירוע החתונה?פרחים בנתניה לאירועים בשרוןפרחים ואולם אירועיםאיך להפיק אירוע ייחודימגנטים לאירוע חינהאולם חתונות בתל אביבמפיקת חינהתלבושות חינהחינה מרוקאיתאולמות אירועים לחינהגני אירועים לחינותשמלות ערב סקסיות לחינהמימונהחינות בסימן מרוקאיהמלצה על המעצב שמלות לחינהתקליטנים לאירועיםצלמי אירועים לחינהחליפות חתן במבצעשמלות ערב להשכרהשמלות כלה וינטאג´שמלות כלה לבחור נכון שמלה ומחירעיצוב שמלות כלהעיצוב אולמות אירועיםאלומות אירועים בצפוןשמלות הכלה של גלית לויהיכן כדאי לקנות או לשכור שמלות כלה?אולמות אירועים בחיפהמסיבת בר מצווה עשירה באטרקציותשמלות כלה זולות במראה יוקרתישמש אדומה – אירוע שכולו אווירה וחוויהאולם אירועים עם גן אירועים צמודמה הקריטריונים לבחירת אולמות אירועים?הדפסה על חולצות פתח תקווהטיפים יעילים למסיבת בר מצווה מוצלחתמתנות לטו באב- מאיפה מתחיליםפאב בנמל תל אביב לשתות על היםהדפס על חולצותהדפס על חולצותהדפס על חולצותטבעות אירוסין אופציות זולות יותרהדפסה על חולצותדי ג´יי יקיר כהן הוא תקליטן לחתונה ברית או בר מצווה
אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

חינות בסימן מרוקאי

מידע חיוני וחשוב על חינות בסימן מרוקאי

לפי המסורת של יוצאי העדה המרוקנית נהוג לערוך טרם יום החתונה טקסי חינות או באולם מפואר או בביתה של הכלה. אם מדובר בטקס מסורתי הרי שהנוהג המקובל הוא ללוות את החתן והכלה בתחילתו של הטקס בריקודים ושירים, כאשר הזוג הצעיר לבוש בתלבושות ססגוניות ומרשימות ומסביבם מתרוצצים מגשי אוכל עמוסים במגוון מטעמים ובכללם העוגיות המרוקאיות המפורסמות. כיום ישנה אפשרות לפנות לחברות קייטרינג שונות המתמחות באספקה של עוגיות ועוד דברי קונדיטוריה שונים במיועדים במיוחד לטקס החינה המסורתי.

הכנת עוגיות מרוקאיות למסיבה

שירותי אלו נועדו להקל על משפחת הכלה את הארגונים המפרכים שכרוכים בהפקת אירועי חינות. חברות אלו יכולות להגיע בדמות של קונדיטוריות עוגיות המתמחות בהכנת מאפים ועוגיות ייחודיות לטקסי החינה או בדמות של נשים עצמאיות יוצאות העדה המרוקנית המכינות בביתן את העוגיות ומציעות אותן למכירה. הכנת עוגיות מרוקאיות היא מלאכה מאד מורכבת בין השאר בשל הצורך להשיג חומרי גלם רבים וליצור מהם לבסוף צורות מרשימות וייחודיות. ישנו מגוון רחב של עוגיות המגיעות בצבעים וצורות שונות לצד שפע של תוספות.

פנייה לחברות המתמחות בהפקת הטקסים

בני עדות המזרח נוהגים לערוך חינות עבור החתן והכלה טרם תאריך החתונה. נהוג לעטות על החתן והכלה כמו כן על קהל המשתתפים שבא ללוות את הזוג הצעיר במהלך טקס החינה תלבושות ססגוניות ומעוטרות. חלק מהמשפחות החוגגות את הטקס שומרות את הבגדים מהחינה מדור לדור, בעוד שחלקן מעדיפות להזמין תלבושות אלו מתופרות עצמאיות או מחברות המתמחות בהפקת טקסי חינה ומספקות תלבושות לפי כמות המוזמנים. חברות אלו בנוסף מעניקות סיוע לקהל החוגגים בעת לבישת התלבושות המורכבות הללו.

אפשרויות שונות לעריכת הטקס

כבר למעלה משנים נערכים טקסי חינות על ידי משפחות מרוקאיות שבוחרות לשמור על המסורת עתיקת היומין הזו ולחגוג את הטקס במסיבה גדולה מושקעת ומרשימה. משפחת הכלה היא זו האחראית על ארגון הטקס, והיא יכולה לבחור לערוך אותו בביתה או באולם אירועים בהתאם לכמות המוזמנים. חלק מהמשפחות יעדיפו טקסים צנועים הכוללים רק את המשפחה הקרובה וחלקן יעדיפו להפיק אירועי ענק של ממש.

זיוה עוגיות לחינה