חליפות חתןאולם לאירועים פרטיים בתל אביבעמדות פרונטליות לחינותלהפיק אירועים בטבעהאם ישנם אולמות אירועים המשלבים גם גן אירועים?פרחים בכפר יונה – לכל אירוע פרח משלו.מה היא השעה האופטימלית להתחיל באירוע החתונה?פרחים בנתניה לאירועים בשרוןפרחים ואולם אירועיםאיך להפיק אירוע ייחודימגנטים לאירוע חינהאולם חתונות בתל אביבמפיקת חינהתלבושות חינהחינה מרוקאיתאולמות אירועים לחינהגני אירועים לחינותשמלות ערב סקסיות לחינהמימונהחינות בסימן מרוקאיהמלצה על המעצב שמלות לחינהתקליטנים לאירועיםצלמי אירועים לחינהחליפות חתן במבצעשמלות ערב להשכרהשמלות כלה וינטאג´שמלות כלה לבחור נכון שמלה ומחירעיצוב שמלות כלהעיצוב אולמות אירועיםאלומות אירועים בצפוןשמלות הכלה של גלית לויהיכן כדאי לקנות או לשכור שמלות כלה?אולמות אירועים בחיפהמסיבת בר מצווה עשירה באטרקציותשמלות כלה זולות במראה יוקרתישמש אדומה – אירוע שכולו אווירה וחוויהאולם אירועים עם גן אירועים צמודמה הקריטריונים לבחירת אולמות אירועים?הדפסה על חולצות פתח תקווהטיפים יעילים למסיבת בר מצווה מוצלחתמתנות לטו באב- מאיפה מתחיליםפאב בנמל תל אביב לשתות על היםהדפס על חולצותהדפס על חולצותהדפס על חולצותטבעות אירוסין אופציות זולות יותרהדפסה על חולצותדי ג´יי יקיר כהן הוא תקליטן לחתונה ברית או בר מצווה
אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

פרחים ואולם אירועים

פרחים ואולם אירועים

האם יש משמעות למותג של אולם אירועים?

התשובה היא כן, אבל זה לאו דווקא שיקול מרכזי שצריך להנחות אתכם בבחירת המקום בו תערכו את החתונה או האירוע שלכם. מותג הוא אחד מהכלים הצרכניים החשובים ביותר העומדים לרשותכם, בין שאתם קונים פסטה בסופר מרקט, בין שאתם קונים טלוויזיה או נגן שמע, ובין שאתם מחפשים מקום לערוך בו אירוע. המותג מאפשר לכם לקבל כמויות אדירות של מידע במילה אחת או שתיים.

בחירת המקום איתו תעשו עסקים

אפשר למצוא את אותו ערך של המותג בכל תחום וענף כלכלי. כך למשל, אם ישנה חנות פרחים כוכב יאיר עליה שמעתם הרבה המלצות וסיפורים טובים במהלך החיפוש שלכם אחרי סידור פרחים לחתונה, שמה של אותה חנות פרחים כבר מתקבעת בראשכם והופכת למותג בעיניכם, בניגוד למשל לחנות פרחים בצרה או כל מקום אחר, שכלל לא שמעתם עליה ואינכם יודעים עליה שום דבר. מרב הסיכויים שבסופו של דבר תזמינו את סידורי הפרחים שלכם באותה חנות שעליה שמעתם הכי הרבה דעות והמלצות.

מותג זה חשוב אבל לאו דווקא מרכזי

אחרי שאמרנו את זה, אתם לאו דווקא רוצים לבחור באולם רק בגלל שיש לו מותג מצליח. מה שמתאים לרבים אחרים יכול מאוד לא להתאים לכם, לא בגודל, לא במיקום וגם לא בעיצוב הפנימי. ישנם אולמות אירועים רבים הזוכים לפופולאריות רבה מאחר והם מאוד מפוארים, גדולים וממוקמים במקומות מרכזיים. ייתכן שאתם בכלל מחפשים מקום יותר אינטימי, יותר קטן ושיושב יותר בשוליים. במקרה כזה, שום מותג לא אמור להשפיע עליכם לבחור דווקא באולם הפופולארי על אף שבכל יתר הפרמטרים אין שום סיבה טובה לבחור בו.

כל המידע במילה אחת או שתיים

בדיוק כמו הדוגמא של חנות פרחים כוכב יאיר מול חנות פרחים בצרה, בסופו של דבר אתם צריכים לקבל החלטה על המקום בו תערכו את האירוע שלכם, והמותג בהחלט יכול לספק לכם מידע יקר מפז אודות אותו מקום:ניסיון שלכם עם המקום, ניסיון של אחרים עם המקום, כתבות עיתונאיות שקראתם עליו, סיפורים של אנשי מקצוע ונותני שירות בתחום האירועים וכדומה, אך ההחלטה צריכה להתבסס על שיקולים מרכזיים אחרים.