חליפות חתןאולם לאירועים פרטיים בתל אביבעמדות פרונטליות לחינותלהפיק אירועים בטבעהאם ישנם אולמות אירועים המשלבים גם גן אירועים?פרחים בכפר יונה – לכל אירוע פרח משלו.מה היא השעה האופטימלית להתחיל באירוע החתונה?פרחים בנתניה לאירועים בשרוןפרחים ואולם אירועיםאיך להפיק אירוע ייחודימגנטים לאירוע חינהאולם חתונות בתל אביבמפיקת חינהתלבושות חינהחינה מרוקאיתאולמות אירועים לחינהגני אירועים לחינותשמלות ערב סקסיות לחינהמימונהחינות בסימן מרוקאיהמלצה על המעצב שמלות לחינהתקליטנים לאירועיםצלמי אירועים לחינהחליפות חתן במבצעשמלות ערב להשכרהשמלות כלה וינטאג´שמלות כלה לבחור נכון שמלה ומחירעיצוב שמלות כלהעיצוב אולמות אירועיםאלומות אירועים בצפוןשמלות הכלה של גלית לויהיכן כדאי לקנות או לשכור שמלות כלה?אולמות אירועים בחיפהמסיבת בר מצווה עשירה באטרקציותשמלות כלה זולות במראה יוקרתישמש אדומה – אירוע שכולו אווירה וחוויהאולם אירועים עם גן אירועים צמודמה הקריטריונים לבחירת אולמות אירועים?הדפסה על חולצות פתח תקווהטיפים יעילים למסיבת בר מצווה מוצלחתמתנות לטו באב- מאיפה מתחיליםפאב בנמל תל אביב לשתות על היםהדפס על חולצותהדפס על חולצותהדפס על חולצותטבעות אירוסין אופציות זולות יותרהדפסה על חולצותדי ג´יי יקיר כהן הוא תקליטן לחתונה ברית או בר מצווה
אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר

תלבושות חינה

תלבושות חינה

כיצד נהוג לחגוג חינות? אחד הדברים המשקפים חינה זה ללא ספק הביגוד

כיום לא מעט זוגות צעירים שמתכננים לערוך חינות לקראת יום חתונתם אינם יודעים למעשה מהו הטקס, כיצד יש לקיים מהסיבה הפשוטה שמעולם לא השתתפו או נחשפו לטקסים מסורתיים מהסוג הזה. בדיוק לשם כך החלטנו לכתוב את המאמר הנוכחי בו ננסה להסביר ככל האפשר ולפרט אודות החוויה הייחודית והמופלאה של טקס החינה המרוקאי והמסורתי.

תכנון הפקת ענק לחוויה בלתי נשכחת

בשנים האחרונות לא מעט זוגות מעדיפים להפוך את הטקס המסורתי להפקת ענק של ממש המחייבת תכנונים וארגון מוקדמים כדי להעניק לחתן ולכלה הנרגשים, לבני משפחתם ולכלל המוזמנים חוויה ייחודית ובלתי נשכחת. חברות רבות כיום מתמחות בהפקת טקסי חינות מיוחדים ודואגות לספק לחוגגים את מלוא הציוד והאביזרים הנדרשים עבור חוויה מרוקאית אותנטית לפי מיטב המסורת והמנהגים המקובלים בעדה המרוקאית וכמובן דרך התייחסות לבקשותיהם האישיות של הזוג הצעיר.

מיקום האירוע

ישנם כמה אפשרויות מתוכן ניתן לבחור היכן הכי כדאי לערוך חינות, הראשונה היא באולם גדול שהוזמן מראש במיוחד לשם האירוע והשנייה היא בבית של הורי הכלה, זאת כמובן תלוי בגודל של הבית, בכמות של המוזמנים ובכלל בסדר הגודל של ההשקעה המיועדת עבור האירוע. קיימים מדריכים שונים לקהל המתחתנים המפרטים אודות מקומות מסוימים שמיועדים מבחינת הגודל והעלויות לאירועי חינה המתקיימים בדרך כלל יום לפני מועד החתונה. במהלך הטקס נהוג לעטות תלבושות מרוקאיות מסורתיות על הזוג הצעיר והמשתתפים.

החלפת תלבושות

חברות המתמחות בארגון והפקה של טקסי חינות מציעות כיום לחוגגים מגוון עצום של תלבושות מסורתיות הכוללות בין השאר פריטי לבוש אותנטיים לפי מיטב המסורת המרוקאית לרבות תלבושות עם נגיעה קצת יותר מודרנית בהתאם להעדפותיהם האישיות של ציבור החוגגים. נהוג להחליף שלוש תלבושות במהלך הטקס אשר הופכות להיות יותר ויותר מעוטרות, ססגוניות בצבעי ארגמן ובורדו ושילוב של זהב וכסף, ככל שהאירוע מתקדם לקראת טקס המריחה של החינה.

גם קרובי המשפחה, החברים ובכלל כל המשתתפים בטקס נוהגים לעטות על עצמם תלבושות מרוקאיות מסורתיות שניתנות כיום להשכרה או למכירה על ידי חברות שונות המתמחות בהפקת אירועי חינה.